pokercasinosports

Tollaslabda szabályok

Minden fogadás érvényes marad, a tervezett időpont (vagy a mérkőzés napjának) vagy a helyszín megváltozásától függetlenül. Minden fogadás érvénytelen, amennyiben a mérkőzés elkezdődik, de nem fejeződik be, kivéve azokat a fogadásokat, ahol az eredmény már meg lett határozva, vagy ahol van elképzelhető módszer arra, hogy a meccs természetes lefolyása egyértelműen meghatározza az adott piac eredményét. Példa: Egy meccs 19-17 állásnál megszakad. A meccs összes pontja 36,5 felett/alatt piacra kötött fogadások győztesként, illetve vesztesként lesznek elszámolva, mivel a meccs minden természetes lefolyása esetén a meccsen legalább 38 pont van.

Az élő pontfogadás arra vonatkozik, hogy melyik játékos nyeri az adott pontot. Abban az esetben, ha nem játsszák le a pontot, mert a játék vagy a meccs véget ér, az erre a pontra kötött minden fogadás érvénytelen. Ha a megjelölt pontot büntetőpontként ítélik meg, az erre a pontra kötött minden fogadás érvénytelen.

A következő/jelenlegi játszmában vezet x pont után: Ha a feltüntetett számú pontot nem érik el a megadott játszmában, akkor a játszmát nyerő csapatot/játékost tekintjük győztesnek elszámolás szempontjából.

Fogadások elszámolása

A hivatalos eredményközlő(k) vagy a megfelelő verseny vagy mérkőzés hivatalos honlapja által szolgáltatott eredményeket használjuk a fogadások elszámolására. Ha ezek nem elérhetőek vagy jelentős bizonyíték van arra, hogy a hivatalosan közölt eredmények helytelenek, független bizonyítékot használunk a fogadás elszámolásához. Konzisztens, független bizonyíték hiánya vagy egymásnak jelentősen ellentmondó bizonyítékok megléte esetén a saját statisztikánk alapján lesznek elszámolva a fogadások.