pokercasinosports

Jéglabda fogadási szabályai

Mérkőzésfogadás

Minden fogadást 90 perc játék alapján számolnak el, hacsak másként nem jelölik. Ha egy mérkőzést nem fejeznek be, minden fogadás érvénytelen, kivéve, ha kihirdetnek egy hivatalos eredményt.

Ha egy mérkőzés formátuma bármely okból 2 x 45 percesről 3 x 30 percesre változik, akkor minden fogadás érvényes marad (kivéve azokat a fogadásokat, amelyek kifejezetten az első vagy a második félidőre vonatkoznak).

Hendikepes fogadás

Jósold meg az eredményt, ami a valós eredményekre alkalmazott hendikepes módosító alkalmazása után előáll. A fogadásokat 90 perc játék alapján számolják el. Ha egy mérkőzést nem fejeznek be, a fogadások érvénytelenek.

Meccs összes gólja

Jósold meg a mérkőzés során lőtt gólok számát. Ha egy mérkőzést nem fejeznek be, minden fogadás érvénytelen, kivéve, ha egy nyerő piac eredményét már meghatározták.

Nyílt versenygyőztes

A fogadás „teljes, indul vagy sem”, hacsak másképp nem jelölik. A fogadásokat a verseny utolsó meccse után kialakuló hivatalos állás alapján számolják el, és az eredmény semmilyen későbbi módosítása sem érinti a fogadásokat.